O Firmie    |   B2B     ENGLISH
  Spółka  |  Statystyki  |  Historia  |  Przyszłość  |  Instytucje  |  Galeria  |  Linki

PRACA

Oferty pracy w Lotniczym Dworcu Towarowym Wrocław Sp. z o.o.

Aktualnie firma nasza poszukuje pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

Opis stanowiska:
  • przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu,
  • załadunki i rozładunki dostaw,
  • dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie,
  • prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,
  • praca w systemie zmianowym.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na magazynie min. 2 lata,
  • uprawnienia obsługi wózków widłowych,
  • obsługa komputera,
  • podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i pismie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i uczciwość,
  • zaświadczenie o niekaralności.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • pakiet socjalny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

AGENT DS. CARGO

  • prowadzenie dokumentacji oraz ewidencji magazynowej,
  • identyfikacja przesyłek wymagających specjalnych warunków przechowywania zgodnie z obowiązującymi wymogami,
  • utrzymywanie stałych kontaktów z kontrahentami LDT Wrocław Sp. z o.o.,
  • przyjmowanie i wydawanie przesyłek z magazynu celnego i składu celnego,
  • wykonywanie czynności niezbędnych do przeprowadzania rewizji celnych,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  •  bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • znajomość języka niemieckiego - mile widziana,
  • samodzielność i uczciwość.

Oferujemy:

LDT.COM.PL